A16 z:15/12/2020 a:18/2/2021 Úspěšná výrobní firma hledá novou posilu svého týmu na pozici ELEKTRIKÁŘI. Jsme česká rodinná firma s více než 25-ti letou tradicí. * Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové podlahové systémy, PVC podlahy Fortelock a střešní krytinu Ekoternit * Prodáváme do 24 zemí Evropy, vyvážíme i na jiné kontinenty * Naším cílem je spokojený zákazník, proto vedle standardizovaných produktů připravujeme i specializovaná řešení. * Inspirujeme zákazníky technickými inovacemi, poskytujeme konzultace a poradenství * Klademe důraz na ekologii a především filantropii, nezištně podporujeme nespočet organizací v našem regionu Co bude vaší náplní práce? - vedení malého kolektivu lidí (2-3) - práce s PC - komunikace s externími dodavateli - zodpovědnost za chod oddělení - údržba a opravy technologických celků a infrastruktury firmy - vyhledávání závad a provádění oprav - montáže elektrických zařízení - měření a regulace elektrických zařízení. Jaké jsou požadované dovednosti? - vyučení v oboru elektro - znalost Vyhlášky 50/1978 Sb., min. §6 - znalost ovládání elektrických zařízení a technologie oprav - znalost obecných zásad a postupů péče o elektrotechnická zařízení - znalost elektrotechnické výstroje strojních zařízení a budov - povědomí - schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy - čtení výkresové dokumentace - zdravotní způsobilost pro práci ve výškách - disciplína v docházce - zodpovědnost, samostatnost, důslednost a pečlivost. Výhodou: - osvědčení pro práci ve výškách - není podmínkou, zaškolení zajistíme. Co od Vás očekáváme? - ochotu pracovat - spolehlivost a samostatnost - smysl pro pořádek a bezpečnost práce. Co Vám můžeme nabídnout - zodpovědnou práci, která má smysl, na hlavní pracovní poměr - práci na ranních směnách od 6. 00 do 14. 00 hod, přesčasy dle dohody - prostor pro vlastní nápady a inovace, možnost samostatně realizovat vlastní projekty - až 5 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu) - roční bonusy - obědy na pracovišti - příspěvek na penzijní připojištění - podporujeme rozvoj - individuální vzdělávání - firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj. ) - bezplatné zaškolení - nabízíme zajímavou práci v české stabilní firmě, nadstandardní mzdové ohodnocení, zvláštní prémie při dosažení měřitelných cílů a jiné výhody. Kontakt emailem.

Informace o pozici

  • Firma: Fortemix produkce s.r.o.
  • Adresa pracoviště: Fortemix produkce s.r.o., Kirilovova 812, 739 21, Paskov
  • Pracovní úvazek: Nerozhoduje
  • Délka závazku: Na dobu určitou
  • Minimální vzdělání: Vyučen
  • Mzdové rozpětí: 30000
  • Vhodné pro studenty: Ne

Kontakt na inzerenta

  • Jméno: Renáta Keková
  • Telefon:
  • E-mail: kekova@trymat.cz

Další pozice v lokalitě Frýdek-Místek

SEŘIZOVAČI - ROBOTICI

Zařazení: Výroba potravin Frýdek-Místek

A16 z:1/12/2020 a:18/2/2021 Požadujeme: - vyhlášku 50 §5 min. - min. SOU s praxí - orientaci ve výkresové dokumentaci, hydraulice, pneumatice, robotice Výhodou…

Vloženo: 18. 2. 2021, 22:58

ELEKTROMECHANICI

Zařazení: Výroba potravin Frýdek-Místek

C04 z:7/9/2020 a:4/2/2021 Požadujeme: - §6 vyhl. 50/78. Nabízíme: - dotované stravné přímo na pracovišti. Kontakt telefonicky, emailem.

Vloženo: 4. 2. 2021, 23:00

Vhodné firmy pro lokalitu Frýdek-Místek

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní