1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 7:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v sídle firmy ve 13 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@ Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme konstruktéra pro perspektivní výrobu s expedicí do celého světa. Nabízíme: Zaměstnání v české výrobní společnosti Finanční ohodnocení odpovídající doložené praxi v zdělání Možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání Náplň práce: Konstrukce výrobků a přípravků - 3D modely, zpracování výkresové a technologické dokumentace Tvorba podkladů pro cenové kalkulace Spolupráce s technology a mistry při optimalizace výroby - konstruování technologických přípravků pro svařování, obrábění, montáže, kontrolní šablony, přepravní prostředky, konstrukční změny výrobků apod. Požadavky: Praxe na pozici konstruktéra Znalost práce v programu Autodesk Inventor (případně jiný 3D program), AutoCAD, MS Office Výhodou znalost technologie výroby tenkostěnných výrobků z plechu Výhodou znalost cizího jazyka Důslednost a kreativita, samostatnost a spolehlivost Systematické myšlení s orientací na detail Proaktivní a iniciativní přístup k práci Ochota učit se novému Benefity: příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce Nástup ihned.

Informace o pozici

  • Firma: Jiří Vaněk, s.r.o.
  • Adresa pracoviště: Jiří Vaněk, s.r.o., Výstavní 2937, 703 00, Ostrava
  • Pracovní úvazek: Nerozhoduje
  • Délka závazku: Na dobu určitou
  • Minimální vzdělání: S maturitou
  • Mzdové rozpětí: 30000 - 30000
  • Vhodné pro studenty: Ne

Kontakt na inzerenta

  • Jméno: Sylva Kocurová
  • Telefon: 607093721
  • E-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz

Další pozice v lokalitě Ostrava

Dělník ve stavebnictví

Zařazení: Stavební práce Ostrava

1. kontakt e-mailem: hlavenkova@ Praxe na stavbách výhodou. Požadujeme samostatnost, praovitost, spolehlivost, komunikativnost.

Vloženo: 27. 4. 2022, 20:54

Instalatér

Zařazení: Stavební práce Ostrava

1. kontakt e-mailem: personalni@ O nás Ostravské opravny a strojírny jsou největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou…

Vloženo: 3. 5. 2022, 20:12

Vhodné firmy pro lokalitu Ostrava

H1K Consulting, s.r.o.

Nabízené služby: Stavební práce Ostrava

H1K Consulting s.r.o.
Jsme konzultační společnost ve stavebnictví, poskytujeme profesionální služby českým i mezinárodním klientům ve všech fázích projektů.

Adresa: Zámecké náměstí 25, 738 01, Frýdek-Místek

Hodnocení: Nehodnoceno

Stavební práce

Nabízené služby: Stavební práce Ostrava, Zedník Ostrava

Výstavba domů Ostrava, stavební firma, stavba domu
Hledáte precizní a komplexní stavební firmu, která se Vám postará o stavbu domu? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat! Stavba rodinných domů v Ostravě,…

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní