Náplň práce: Montážní činnost spojená s výjezdy mimo firmu, zprovozňování, servis a opravy průmyslových kotelen, Instalační a opravárenské práce, práce ve výškách Požadujeme: SOŠ nebo SOU s výučním listem ve strojírenském oboru, platný certifikát svářeče dle EN 287-1 (ISO 9606-1) dle předpisu PED 97/23/E, metody: 135, 141, 111, 311, řidičský průkaz skupiny B, praxe 2 roky, odpovědnost, flexibilita a spolehlivost, důslednost, samostatnost, přesnost Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí - pracovní poměr na dobu neurčitou - odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe - zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění) - zvláštní odměny - školení a další vzdělávání - nástup možný ihned/dle dohody Tel. kontakt možný v pracovní dny od 8. 00 - 14. 30 hodin.

Informace o pozici

  • Firma: Step TRUTNOV a.s.
  • Adresa pracoviště: Step TRUTNOV a.s., Horská 695, 541 02, Trutnov
  • Pracovní úvazek: Nerozhoduje
  • Délka závazku: Na dobu určitou
  • Minimální vzdělání: Vyučen
  • Mzdové rozpětí: 25000 - 27000
  • Vhodné pro studenty: Ne

Kontakt na inzerenta

  • Jméno: Zdeňka Nyklíčková
  • Telefon: 499407407
  • E-mail: steptrutnov@steptrutnov.cz