Popis: Jedná se o klíčovou vedoucí pozici v hlavním vedoucím týmu Inteligentní péče o životní prostředí, který odpovídá za nabídku a správu portfolia, marketing a komerční dokonalost ILC. Hlavní povinnosti: - Vývoj a implementace ILC Offering / produktového portfolia a marketingové strategie a plánu umožňující globální růst, s ohledem na interní, intercompany a externí zdroje - Vypracovat návrhy připravené k rozhodnutí o vývoji nových produktů / vstupu na trh vč. analýzy trhu - Přijměte a propagujte principy a provádění Z21 - Zřídit a provozovat poradní panely a VOC pro ILC - Provádění a provádění dohodnutého plánu, úzce související s dalšími funkcemi v ILC LT - Zajistěte dokonalost při plánování a provádění produktů - Vývoj a implementace nových modelů uvádění na trh a podnikání společně s prodejem a ILC LT - Rozvíjet odpovídající správu kanálů a partnerů - Vyvíjejte a spravujte tým manažerů produktů / nabídek, přímých i nepřímých v regionech - Vypracovat a implementovat marketingové plány a marketingový mix - Spolupracujte s Marcomem na implementaci odpovídajících komunikačních plánů - Úzce spolupracovat s prodejem na celosvětovém řízení prodeje a růstu trhu - Být aktivním členem ILC Core Leadership Team - Navázat vztahy s klíčovými zákazníky, nemocničními skupinami a hlavními vedoucími mínění - Nastavení a správa marketingových rozpočtů - Zajistit účinnou spolupráci s prodejem, výzkumem a vývojem, provozem - Identifikujte odpovídající partnerství a aliance - Udržet krok s konkurencí a konkurenčními strategiemi - Zastupujte ILC na významných konferencích, setkáních, výstavách a dalších zvláštních akcích Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány: - Vysoce zkušený vedoucí prodeje a marketingu - Osvědčené prodejní a / nebo marketingové zkušenosti s uváděním produktů na mezinárodní trhy - profesionál se silným obchodním přístupem a velmi dobrým porozuměním IT a technologii - Jazyky: angličtina, francouzština, arabština, jakékoliv další výhodou - Schopnost přiměřeně komunikovat s různými zúčastněnými stranami interně i externě - Velmi silná vůle budovat tržní pozice navzdory překážkám Zaměstnanecké výhody: Benefits. e. g. Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Informace o pozici

  • Firma: Honeywell, spol. s r.o.
  • Adresa pracoviště: Honeywell, spol. s r.o., Tuřanka 1387, 627 00, Brno
  • Pracovní úvazek: Nerozhoduje
  • Délka závazku: Na dobu určitou
  • Minimální vzdělání: S maturitou
  • Mzdové rozpětí: 154000
  • Vhodné pro studenty: Ne

Kontakt na inzerenta

  • Jméno: Cristina Linde
  • Telefon:
  • E-mail: cristina.linde@honeywell.com

Další pozice v lokalitě Brno-město

zahradník - krajinář

Zařazení: Rostlinná výroba Brno-město

Nutně si předem domluvit telefonicky nebo e-mailem schůzku Místo výkonu práce dle zakázek Fyzická zdatnost. Fyzicky náročná práce vhodná pro muže. Nabízíme…

Vloženo: 2. 6. 2023, 21:01

Zahradník zelinář

Zařazení: Rostlinná výroba Brno-město

První kontakt e-mailem: obchod@ Jedná se o fyzicky náročnou práci, pouze pro zdravé osoby. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Vloženo: 29. 5. 2023, 20:52

Vhodné firmy pro lokalitu Brno-město

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní