Náplň práce: - provádění preventivní údržby a opravy výrobních strojů ve výrobě - úklid svěřeného úseku - spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy - práce v nepřetržitém provozu: 4 dny práce, 4 dny volna 2x denní (6:00 - 18:00 hod. ) 2x noční (18:00 - 6:00 hod. ) Požadavky: - středoškolské vzdělání s výučním listem v oblasti strojírenství, zámečník - manuální zručnost - týmový hráč - zodpovědný přístup k práci - uživatelská znalost PC - ochota učit se novým věcem a technologiím Výhodou: - praxe v oboru - předchozí zkušenost z potravinářského/výrobního prostředí - zájem o další rozvoj a vzdělávání - svářečský průkaz - kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 Nabízíme. - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30. 000 Kč - stabilní práci na plný úvazek - přátelský kolektiv - 4 týdny dovolené a možnost čerpat free days - měsíční výkonností prémie až 15 % - stabilní práci na plný úvazek - přátelský kolektiv - 4 týdny dovolené a možnost čerpat free days - měsíční výkonností prémie až 15 % - prémie za docházku - příspěvek na stravování - zaměstnanecká sleva na firemní produkty - příspěvek na penzijní pojištění - bonus za doporučení nového zaměstnance - odměny při pracovním, životním jubileu - MULTISPORT karta - firemní pracovní oblečení a obuv - pitný režim na pracovišti Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Informace o pozici

  • Firma: Partner in Pet Food CZ s.r.o.
  • Adresa pracoviště: Partner in Pet Food CZ s.r.o., Jateční 470, 391 81, Veselí nad Lužnicí
  • Pracovní úvazek: Nerozhoduje
  • Délka závazku: Na dobu určitou
  • Minimální vzdělání: Vyučen
  • Mzdové rozpětí: 30000
  • Vhodné pro studenty: Ne

Kontakt na inzerenta

  • Jméno: Růžena Podskalská
  • Telefon: +420720941340
  • E-mail: nabor@ppfeurope.com

Další pozice v lokalitě Tábor

hotelový údržbář

Zařazení: Zámečník Tábor

Technická správa, provádění oprav, odstraňování závad, příprava prostor pro akce. Kontakt e-mailem, telefonicky (Po- Pá: 10:00 - 15:00 hod. )

Vloženo: 15. 6. 2022, 22:11

zámečník

Zařazení: Zámečník Tábor

Podmínkou praxe v zámečnickém oboru, výhodou zkušenosti v oboru opravy vozidel, řidičský průkaz sk. B, výhodou sk. C. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Vloženo: 11. 5. 2022, 23:31

údržbář

Zařazení: Zámečník Tábor

Do týmu šikovných údržbářů hledáme kolegu, který se nebojí různorodé mechanické práce a rád přichází s vlastními nápady. Kromě pravidelných denních úkolů Vás…

Vloženo: 9. 5. 2022, 22:16

Vhodné firmy pro lokalitu Tábor

Registrace
Vytvořte si ZDARMA vlastníwww stránky nebo e-shop!
Registrace Vyzkoušet nyní