Náplň práce: Naší kanceláří je přirozené prostředí uživatelů drog. V genderově vyvážených dvojicích se pohybujeme v ulicích měst, navštěvujeme squaty a drogové byty. Pomáháme uživatelům komplexně řešit jejich situaci. Naší filozofií je Harm Reduction. Lidský přístup a moderní postupy. Věříme, že každý má šanci začít znovu. Požadujeme: - věk min. 21 let - kvalifikace: min. SŠ s maturitou - kurz pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb. (kvalifikační kurz lze doplnit po nástupu do zaměstnání) - řidičský průkaz sk. B - schopnost komunikace a práce s lidmi - samostatnost - základy práce na PC - Windows, MS Office, internet - čistý trestní rejstřík - vyjasněný postoj vůči drogám Nabízíme: - práci, která má smysl - 30 dní dovolené - možnost si zorganizovat vlastní čas - seberealizaci při práci se zajímavou cílovou skupinou - zázemí dobře profilované organizace v oboru - prostředí dynamického týmu - týmovou práci pod supervizí a metodickým vedením - možnost dalšího vzdělávání v oboru - podílení se na tvorbě projektu, jsme otevření novým nápadům Finanční ohodnocení: platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě s ohledem na vzdělání a předchozí praxi v oboru. V případě Vašeho zájmu zašlete co nejdříve strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu vedouci. tp@. Po vyhodnocení zaslané dokumentace budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor, jehož datum bude upřesněno..

Informace o pozici

  • Firma: Most k naději, z.s.
  • Adresa pracoviště: Most k naději, z.s., Hálkova 1794, 470 01, Česká Lípa
  • Pracovní úvazek: Nerozhoduje
  • Délka závazku: Na dobu neurčitou
  • Minimální vzdělání: S maturitou
  • Mzdové rozpětí: 25800
  • Vhodné pro studenty: Ne

Kontakt na inzerenta

  • Jméno: Jiří Stich
  • Telefon: 728511619;vedouci.tp@mostknadeji.cz